ONLINE GÜNÜBİRLİK ANKARA KARTALKAYA TRANSFER SATIŞI


Tarih / Transfer:
Gidiş / Dönüş :
Kişi Sayısı :
AdSoyad Gsm Mail TCK Durak
Opsiyon Tutar Sayı
Toplam Tutar:
Sözleşme:

ULAŞIM ŞARTLARI   (Sözleşme Niteliğindedir)

1- Hareket yerleri ve hizmetler internet sitesinde ve satışta verilen yazılı dokümanlarda yazılan bilgiler geçerlidir(İniş yerleri binilen yerlerin karşısıdır.). Hareket yerlerinde zamanında olamayan misafirlerimiz beklenmez ancak bir sonraki durakta araca binebilirler. Aracı kaçıran misafirlere para iadesi asla yapılamaz.

2-Araçlar:Transferlerimiz 14 kişi ile kesin hareketli olup, 16 Kişi için minibüs 29 kişi için midibus ve 46 kişi için otobüs ile  ulaşım sağlanacaktır. Minibüs, de ikram verilmez midibus ve otobüslerde ikram koşulları geçerlidir. Araçta alkollü içecek içilmesi veya kokulu rahatsız edici  herhangi bir gıda yenilmesi yasaktır.

3-Transfer alımlarında GİDİŞ_DÖNÜŞ  (ayni gün tarihinde dönüşü gereklidir) bunun için ayni gün  gidiş-dönüş  fiyatı indirimlidir. Tek yön gidiş ve başka tarihlerde dönüş ise,  koltuk maliyetinden dolayı yaklaşık % 85 daha fazla maliyetlidir. Hareket saatine 48 saat kalmış  rezervasyonun asla iptali ve değişikliği mümkün değildir. 

4-Sözleşmelerde koltuk numarası belirtilmiyorsa oturma düzeni biniş sırasına göredir. Sözleşmelerde koltuk numarası var ise herkesin koltuk numarasına oturma zorunluluğu vardır.

5-Olağan üstü hallerde (Hava, Yol ve Diğer olaylar) veya rezervasyonun 8 kişinin altına düşmesi durumunda, şirket ulaşım hizmetini tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahiptir. Şirket, Müşteriyi telefonla bilgilendirir. Alınan ücret iade edilir.

KATILIMCI

Ad Soyad / İmza

SÖZLEŞMEYİ KABUL EDİYORUM